O nas

Sprzedażą internetową zabawek zajmujemy się od 2016 r. Naszą specjalizacją są zabawki pluszowe. Współpracujemy z renomowanymi producentami maskotek z różnych części Europy. Ponieważ nasz asortyment kierowany jest dla najmłodszych dużą uwagę skupiamy na tym aby oferowane przez nas produkty były bezpieczne oraz dobre pod względem jakościowym. W naszej ofercie znajdują się tylko produkty nowe, pochodzące z legalnych źródeł i spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Główną część naszego asortymentu stanowi „pluszowe zoo” czyli pluszowe zwierzątka wyglądające bardzo realistycznie. Dzięki takim maskotką możemy łączyć naukę z zabawą. A nauka poprzez zabawę to najciekawsza forma poznawania otaczającego świata.

Stale poszerzamy asortyment oferowanych produktów. Dbamy o budowanie świadomości ekologicznej. W naszej ofercie znajdują się produkty „EKO FRIENDLY” czyli produkty przyjazne środowisku. Oferta „EKO” obejmuje zabawki pluszowe do których produkcji wykorzystano surowiec powstały w procesie recyklingu. Surowiec ten jest w pełni bezpieczny i certyfikowany pod kątem bezpieczeństwa.

Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości, zapewniać wysoki poziomu obsługi oraz szybką wysyłkę.

Nasze marki:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.